Національний Технічний Університет України "КПІ їм. Ігоря Сікорського"

Кафедра технології електрохімічних виробництв

Хіміко-технологічний факультет

Ukrainian (UA)Russian (RU)English (United Kingdom)
Понеділок, 24 квітня 2017

Вітаємо !!! Фроленкову С.В., Васильєва Г.С., Воробйову В.І. з Премією Президента для молодих вчених

Вони прийняли участь у конкурсі зі здобуття премії Президента України 2016 була пред’явлена робота «Нові інгібітори для запобігання корозії».

Роботи, які приймали участь у конкурсі зі здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року, були надіслані до відповідних визначених організацій для проведення громадського обговорення на засіданнях вчених (наукових, науково-технічних) рад, які пройшли експертну оцінку фахівців.

В роботі вирішено важливу науково-технічну проблему комплексного збереження металофонду України, що експлуатується в природних та техногенних умовах – у водних або повітряних середовищах різної агресивності. *.pdfВітаємо, Георгія Васильєва, з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених

     За Постановою президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 10 жовтня 2016 року №8 Георгію Васильєву призначена стипендія Кабінету Міністрів України для молодих учених

     На здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених /далі стипендії/ можуть висуватися наукові співробітники, викладачі вузів, інженерно-технічні працівники і аспіранти, які мають опубліковані наукові праці, реалізовані актуальні науково-технічні розробки та наявні можливості для подальшого проведення наукових досліджень.

    Присуджуються 320 щомісячних стипендій  Кабінету Міністрів України,  строком до двох років.

    Проведення конкурсів на здобуття стипендій та прийняття рекомендацій про їх призначення покладається на колегії міністерств, відомств  та президії національних академій наук, яким  виділено відповідна кількість стипендій. Розподіл  стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених науковим установам, організаціям і вищим навчальним закладам затверджується президією Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки.

Відкриття нового сезону проектів кредитної мобільності (обмін) програми «ЕРАЗМУС +»

Cписок відкритих проектів:

 1)     Проект з Університетським коледжем Дубліну (Ірландія). Для бакалаврів Фізико-технічного інституту за напрямом «Computer Science». Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме англійською мовою, наявність міжнародного сертифікату TOEFL або IELTS обов’язкова.

Деталі проекту за посиланням : http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/257-universytetskyi-koledzh-dublinu

 Кінцевий термін подачі документів: 19 жовтня 2016 року

2)     Проект з Єнським університетом імені Фрідріха Шиллера Для бакалаврів, магістрів та аспірантів всіх факультетів НТУУ «КПІ» за напрямками:

Economics;

Sociology;

Intercultural Studies;

Law;

Literature and linguistics;

Ecology;

Biology;

Geoscience Geography;

Mathematics;

Slavonic Studies;

German as Foreign Language

А також для науково-педагогічних працівників та адміністративних співробітників.

Деталі проекту за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/241-friedrich-schiller-universit-t-jena

 

Кінцевий термін подачі документів: 19 жовтня 2016 року

3)     Проект з Жешувським політехнічним університетом (Польща). Для магістрів та науково-педагогічних працівників ІЕЕ та ФАКС. Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме англійською мовою.

Деталі проекту за посиланням : http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/254-politechnika-rzeszowska

 

Кінцевий термін подачі документів: 15 листопада 2016 року

4)     Проект з Близькосхідним технічним університетом (Туреччина). Для бакалаврів всіх факультетів НТУУ «КПІ» за спеціальностями, представленими у виші-партнері. Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме англійською мовою.

Деталі проекту за посиланням : http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/240-middle-east-technical-university

 Кінцевий термін подачі документів: 31 жовтня 2016 року

5)     Проект з Університетом Миколи Коперника в Торуні (Польща) Для магістрів ІПСА. Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме польською або англійською мовою.

Деталі проекту за посиланням : http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/237-kopernyka

 

Кінцевий термін подачі документів: 19 жовтня 2016 року

6)     Проект з Університетом м. Люксембург (Королівство Люксембург). Для Науково-педагогічних працівників або адміністративних співробтіників

(for training). Стажування може проходити англійською, німецькою або французькою мовами, на рівні щонайменше  В2.

Деталі проекту за посиланням : http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/245-university-of-luxembourg

 Кінцевий термін подачі документів: 15 листопада 2016 року

 7)     Проект з Університетом Пікардії імені Жюль Верна (Франція). Для магістрів Фізико-технічного інституту за напрямами: Physics (in priority), ICTs (in priority), Humanities, Languages, Mathematics. Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме французькою мовою мовою.

Деталі проекту за посиланням : http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/260-universytet-pikardii-imeni-zhiul-verna

 Кінцевий термін подачі документів: 19 жовтня 2016 року

8)      Проект з Університетом м. Гронінген (Нідерланди). Навчання за обміном для бакалаврів та магістрів НТУУ "КПІ" за напрямами:

  • § Humanities / Languages
  • § Natural Sciences
  • § Education Science

Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме англійською мовою. У більшості програм наявність міжнародного сертифікату TOEFL або IELTS обов’язкова!

Деталі проекту за посиланням : http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/244-university-of-groningen

 

Кінцевий термін подачі документів: 12 жовтня 2016 року

9)     Проект з Вищою школою Мін Нансі Університет Лотарингії. Для магістрів, аспірантів та науково-педагогічних працівників за напрямами:

-         Computer sciences, IT & Applied Mathematics

-         Algorithms: computation, image processing and geometry

-         Complex systems, biomedical engineering, artificial intelligence and robotics

-         Networks, systems and services

-         Knowledge and language management

-         Energy, Industrial Engineering

-         Material Science & Engineering.

Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме французькою мовою для магістрів, англійською або французькою для аспірантів та науково-педагогічних працівників.

Деталі проекту за посиланням : http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/252-universit-de-lorraine-mines-nancy


Кафедра технології електрохімічних виробництв

alt


Другий етап Відкритої всеукраїнської студентської олімпіади з "Технічної електрохімії" 

      Згідно наказу Міністерства  освіти і науки України № 271 від 21.02.2017 року  Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» призначений базовим вищим навчальним закладом з проведення 2 етапу Відкритої всеукраїнської студентської олімпіади 2016-2017 навчального року з "Технічної електрохімії" напрям підготовки «Хімічна технологія та інженерія».

Термін проведення другого етапу - з 16 по 19 травня 2017 року.

Програма Відкритого всеукраїнського етапу   олімпіади   включає наступні підсекції.

  1. Технічна електрохімія (електросинтез неорганічних речовин, гальванотехніка, гідроелектрометалургія, електрохімічна екологія).
  2. Теоретична електрохімія (термодинаміка розчинів, кінетика, термодинаміка гальванічних елементів).  
  3.   Корозія. 
  4. Хімічні джерела струму.

                 Анкети на участь у Відкритому  всеукраїнському турі олімпіади (3-5 учасників від кожного ВНЗ) надіслати до оргкомітету не пізніше  15 квітня 2017 року.

Розклад роботи олімпіади

       Учасники олімпіади  повинні мати при собі  студентський   квиток,   паспорт, мікрокалькулятор.           Квитками на проїзд оргкомітет не забезпечує. Проживання та харчування за   кошти учасників.
Проїзд від залізничного вокзалу метрополітеном до станції «Політехнічний інститут».

Адреса оргкомітету:
03056, м. Київ, КПІ ім. Ігоря Сікорського,
проспект Перемоги, 37,  корпус  4,
Відповідальний секретар організаційного комітету олімпіади – 
к.т.н., доцент кафедри  ТЕХВ  Косогін Олексій  Володимирович;
т. (044)2048206,  0977157884, 0991002843, 
e-mails: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Запрошуємо Вас до участі у
ІІ-му Студентському
сателітному регіональному симпозіумі Міжнародного Електрохімічного Товариства (ISE)
"Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії"

Який відбудеться 18-19 травня 2017 р.

Кафедра технології електрохімічних виробництв

Кафедра технології електрохімічних виробництв (ТЕХВ) є однією з провідних у НТУУ "КПІ". Заснована у 1929 році під керівництвом професора М. О. Рабіновича. Перша навчальна група складалась з 6 осіб і була сформована з студентів кафедри технології неорганічних речовин.

      Наукові досягнення Л.І. Антропова і його учнів одержали високу міжнародну оцінку. Підручник «Теоретична електрохімія» (Л.І. Антропова) став настільною книгою багатьох електрохіміків. Світова електрохімічна громадськість віднесла Л.І. Антропова до числа 12 учених, що заклали фундамент сучасної електрохімії, а створену ним Київську наукову школу до числа провідних наукових  електрохімічних шкіл миру.

      Кафедру очолює доктор технічних наук, професор Лінючева О.В. 
      На кафедрі працює 3 доктори наук, 12 кандидатів наук, серед яких 5 професори і 7 доцентів. 
    Кафедра складається з 12 штатних викладачів, наукових співробітників - 3, навчально-допоміжного персоналу – 7. Кількість студентів складає 146.


 Сьогодні на кафедрі ТЕХВ займаються фундаментальною підготовкою з теорії електрохімічних процесів, матеріалознавства; проектуванням новітніх технологій на основі сучасних матеріалів; розробкою нових технологій з захисту металів від корозії.

   Спеціалісти-електрохіміки здатні вирішувати на високому рівні питання виробництва, проводити екологічний контроль навколишнього середовища, впроваджувати у виробництво нові прилади для вимірювання корозії на базі розроблених корозиметрів, проектувати нові види сенсорів, впроваджувати технології нанесення гальванопокриттів, проводити наукові дослідження в галузі суміжних технологій.

     Навчання проводиться за спеціальністю 161. «Хімічні технології та інженерія» 

                                     за спеціалізацією:  « Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів»

Підготовка здійснюється за трьома рівнями:

                                                                    Бакалавр (3 роки10 місяців навчання) за сертифікатами ЗНО

                                                                                            Бакалавр (2 роки 10 місяців навчання) за дипломом молодшого спеціаліста

                                                                    Магістр (2 роки ) 
                                                                     PhD (аспірантура після рівня магістр)

Форми навчання: денна, заочна, за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб)

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ !!!

    Студенти мають можливість після IV курсу (одержання диплома бакалавра) здобути подвійний диплом магістра українського та європейського зразків, а саме: одночасно навчатися у магістратурі НТУУ «КПІ» та Університеті Ле Манн (Франція). Навчання проводиться французькою мовою. Перед виїздом до Франції діють мовні курси.
  Студенти мають можливість отримати другу освіту до основної спеціалізації: одержати диплом з економіки, правознавства, менеджменту на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського. 
  Випускники кафедри направляються на роботу на підприємства хімічної, машинобудівної, приладобудівної, радіоелектронної та ін. галузей промисловості, а також в академічні та галузеві НДІ м. Києва та інших міст України.

 Ласкаво просимо на кафедру технології електрохімічних виробництв!