Підсумок вступної 2017 року

Конкурс за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія» на ХТФ в 2017 році склав

за поданими заявами до ЄДЕБО (враховуючи всі приорітети: від 1 до 15) склав 4,09 осіб на місце;
кількість рекомендованих ЄДЕБО для навчання на ХТФ становила 152, що в перерахунку складає 0,64 людини на місце.

На кафедру ТЕХВ було подано 104 заяви до ЄДЕБО (враховуючи всі приорітети: від 1 до 15), що в перерахунку складає 2,7 людини на місце.
Â Кількість рекомендованих ЄДЕБО для навчання на кафедрі ТЕХВ становила 12, що в перерахунку складає 0,11 людини на місце.

Конкурс на 5 курс (денна форма навчання) за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія» на ХТФ в 2016 році:
зараховано 61 спеціаліста та 68 магістрів, що відповідає максимальному обсягу держзамовлення на спеціальність «Хімічні технології та інженерія» на ХТФ у 2016 році.

Конкурс на 5 курс (денна форма навчання) по кафедрі ТЕХВ:
зараховано 5 спеціалістів та 15 магістрів, що відповідає максимальному обсягу держзамовлення на спеціалізацію «Енергоефективна технічна електрохімія та захист від корозії» у 2016 році.