Підсумок вступної 2018 року

За результатами подання електронних заяв вступників до бази ЄДЕБО (враховуючи всі пріоритети з 1 до 7) конкурс зі спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» на Хіміко-технологічному факультеті у 2018 році склав 2,89 осіб на місце.

Кількість рекомендованих до зарахування за кошти видатків державного бюджету – 171 особа, що на 23 особи менше, ніж у 2017 році. Зниження кількості рекомендованих пов’язано із демографічним фактором (на 2000 рік припадає нижній мінімум народжуваності). Також зменшилася кількість школярів, що здавали ЗНО з хімії з 25 у 2017 році до 22 тис. у 2018 році.

Після рекомендації ЄДЕБО на навчання до ХТФ та заповнення пріоритетної заяви абітурієнтами, на кафедру ТЕХВ було направлено 31 особу, що дало змогу створавити дві академічні групи (ХЕ-81 та ХЕ-82).

Набір на 1 курс другого освітньо-кваліфікаційного рівня (навчання у магістратурі) у 2018 році відбувався одразу на спеціальність 161 «Хімічні технології та інженерія». Конкурс на освітньо-наукову програму підготовки склав 3,09 осіб на місце, на освітньо-професійну програму – 1,19. За результатами конкурсу на кафедру ТЕХВ зараховано 2 особи на освітньо-наукову програму підготовки рівня «магістр» та 18 осіб на освітньо-професійну програму підготовки рівня «магістр».