До уваги магістрів 1 курсу - другий тур обрання вибіркових дисциплін

За результатами проведеного в період 11.10.2023-13.10.2023 обрання вибіркових дисциплін було затверджено вибір студентів з тих дисциплін, де була сформована група. Результати затвердження ви можете побачити в своїх персональних кабінетах в системі MyKPI

Якщо ваш вибір не затверджено, це означає, що група не була сформована через малу кількість бажаючих, і необхідно провести повторний вибір із запропонованого списку дисциплін.
Термін, в який необхідно провести обрання - до 18.00 19.10.2023.
Після цього часу кафедри мають право самостійно призначити вибір тим студентам, хто не скористався правом вибору.

Результати обрання вибіркових дисциплін мають бути включені до індивідуального навчального плану (ІНП) на 2023/2024 навчальний рік, і усі підписані ІНП після затвердження їх завідувачами випускових кафедр, мають бути передані до деканату до 30.10.2023р.