Четвер, 14 грудня 2017
Головна Гранти та міжнародні зв’язки

Міжнародні зв’язки

Рибакова Н., Ломако Є., Жихар Ю. – пройшли стажування та переддипломну практику в липні – грудні 2006р. у Віденському Технічному університеті (Австрія), де  виконували свої дипломні проекти, а  в теперішній час працюють науковими співробітниками.
   Студентка Савченко Ю. – проходила стажування за мовним грантом в Австрії, а зараз аспірантка в Технічному Університеті США.
   Рупп В., Чірков Д., Атрощенко К. -  Університет м.Падуя (Італія) - навчання в аспірантурі.
   Микуліна О. працює в Канадській Академії Наук (м.Оттава), Канада.
   Барсуков І. працює в американській енергетичній компанії (США).
   Фатєєва К. викладає у Ліонському університеті (Франція).
   Магістр Романиця І. – навчається в Ле Ман університеті (Франція).

З 2010 року Національним Секретарем України в Міжнародному електрохімічному товаристві (ISE) обрана д.т.н. Лінючева О.В.

Лінючева О.В., Кушмирук А.І., Букет О.І., Косогін О.В., Герасименко Ю.С.,Ткаленко Д.А., Донченко М.І., Фатєєв Ю. Ф., Фроленкова С.В., Бик  М.В., Ващенко О., Нагорний О., Блуденко А., Бистрицький С.  є членами Міжнародного електрохімічного товариства (ISE).

Міжнародні гранти та співробітництво

Міжнародні гранти - у рамках Програми україно-угорського співробітництва виконувався проект «Дослідження впливу параметрів імпульсного струму і магнітного поля на формування наноструктур магнітних матеріалі.
         Керівник - Донченко М.І.
         З угорської сторони учасником проекту був Інститут хімії та технології матеріалів м. Будапешту.

Підписана міжнародна угода з французькою фірмою Detecta Services - з випробувань електрохімічних сенсорів
         Керівник – д.т.н., О.В.Лінючева

Проф. Ткаленко Д.А. співвиконавець проекту УНТЦ (з Аргонською лабораторією США).

Підтримуються творчі зв’язки з Університетом м. Bialostok (Польща) у галузі захисту металів від корозії, Віденським  технічним університетом, а також з установами країн СНГ (Грузія, Росія, Білорусія).

Виконується україно-білоруський проект по захисту металів від корозії.

Сумісно із співробітниками факультету біотехнології проведено дослідження впливу магнітного поля на електродні процеси – зокрема, на травлення сталі та електроосадження нікелю в сульфатних та сульфаматних електролітах. У 2006 р. по даній тематиці опубліковано 3 статті, тези однієї доповіді.

Співпраця з вищими навчальними закладами:

Шанхайський університет, проф.Хуанг Янчанг                         Китай

Дуйзьбургський університет, проф. Фрід Бек                          Німеччина

Державний університет штата Огайо, проф. О.Тоувінен           США

Ягелонський університет, Краков, проф. Маріан Яскула             Польща

Уніврситет імені Гумбальта, Берлін, проф. Фріц Шольц              Німеччина

Орлеанський університет, проф. Франсуа Бетін                        Франція

Позанська політехніка, д-р.Ельжбета Фрасков’як                        Польща

Харбінський політехнічний інститут, кафедра ТЕХВ                      Китай

Вроцлавський політехнічний  інститут, проф.Йозеф Кубицький     Польща

Інтеграційні зв’язки

Міжнародні зв’язки, гранти, проекти

З 2015 року доцента Букет О.І. було обрано Національним Секретарем України в Міжнародному Електрохімічному Товаристві ( ISE)). Членами ISE від НТУУ «КПІ» є 10 співробітників кафедри ТЕХВ.

–       Квітень  2016 р. – промислові випробування на фірмі Collini GmbH (Австрія);

–       Травень 2016 р. – візит до КНР, консультації з міжнародного співробітництва, розробка  Меморандуму про співпрацю з дослідницьким центром провінції Шаньдунь (Китай);

–       Липень  2016 р . – підписання Меморандуму про співпрацю з дослідницьким центром провінції Шаньдунь (Китай) з НТУУ «КПІ» кафедрою ТЕХВ;

–       Листопад 2016 р. – участь у Міжнародній науко-технічній конференції «Сучасні електрохімічні технології і обладнання» (Белорусский государственный технологический университет м. Мінськ, Республіка Білорусія)

–       Грудень 2016 р. – перемови, щодо заключення міжнародного договору  з дослідницьким центром провінції Шаньдунь (Китай)

–       Грудень 2016 р. – доцент Бик М.В. стажування в Університеті м. Ле Ман (Франція)

–       Студентка кафедри: Ярова С. проходять навчання за програмою подвійного диплому в Університеті м. Ле Манн (Франція);

–       Студенти кафедри: Федюк А. і Кохановський Я. проходять навчання за програмою  подвійного диплому в Університеті м. Лейден (Нідерланди).

Ефективність міжнародної діяльності

Госпдоговірна тема з австрійською фірмою Collini GmbH. «Вдосконалення технології нанесення корозійностійких покриттів на сталеві деталі для умов тропічного клімату».  В квітні 2016 р. були проведені промислові випробування , результати досліджень впроваджені у виробництво на підприємстві замовника  Collini GmbH Hohenems (Австрія).

У грудні були проведені попередні переговори, щодо продовження роботи з представником фірми Collini GmbH Юрієм Андрійко (з нашої строни участь брали: Косогін О.В., Бик М.В., Донченко М.О.), були оговорені майбутні напрями розробок.

Китайський дослідницький центр провінції Шаньдунь запропонував сенсорній групі кафедри співробітництво на 2017 рік.