Національний Технічний Університет України "КПІ їм. Ігоря Сікорського"

Кафедра технології електрохімічних виробництв

Хіміко-технологічний факультет

Ukrainian (UA)Russian (RU)English (United Kingdom)
Середа, 22 листопада 2017
Навчальна робота Учбово-виховна робота
Список групи ХЕ-51


Група 51 

1.                   

 

Аксьонова Ольга Володимирівна

2.                   

 

Андрійчук Олексій Олександрович

3.                   

 

Берегова Наталія Сергіївна

4.                   

 

Більченко Олександр Юрійович

5.                   

 

Бурлачук Артур Русланович

6.                   

 

Григоренко Майя Тарасівна

7.                   

 

Грима Максим Романович

8.                   

 

Демиденко Микита Олександрович

9.                   

 

Ель-Габур Мустафа Махмуд

10.               

 

Забалуєв Андрій Сергійович

11.               

 

Ковальов Євгеній Ігорович

12.               

 

Кошкідько Вікторія Сергіївна

13.               

 

Литвинюк Назар Миколайович

14.               

 

Лупаца Тарас Ігорович

15.               

 

Мальцева Дар’я Владиславівна

16.               

 

Мельник Андрій Сергійович

17.               

 

Павлигін Андрій Олександрович

18.               

 

Редька Валерія Сергіївна

19.               

 

Слутяк Владислав Євгенович

20.               

 

Тягур Уляна Михайлівна

21.               

 

Українець Сергій Олександрович

22.               

 

Якубенко Вікторія Василівна

23.               

 

Яцюта Катерина Олександрівна

1.                   

 

Аксьонова Ольга Володимирівна

2.                   

 

Андрійчук Олексій Олександрович

3.                   

 

Берегова Наталія Сергіївна

4.                   

 

Більченко Олександр Юрійович

5.                   

 

Бурлачук Артур Русланович

6.                   

 

Григоренко Майя Тарасівна

7.                   

 

Грима Максим Романович

8.                   

 

Демиденко Микита Олександрович

9.                   

 

Ель-Габур Мустафа Махмуд

10.               

 

Забалуєв Андрій Сергійович

11.               

 

Ковальов Євгеній Ігорович

12.               

 

Кошкідько Вікторія Сергіївна

13.               

 

Литвинюк Назар Миколайович

14.               

 

Лупаца Тарас Ігорович

15.               

 

Мальцева Дар’я Владиславівна

16.               

 

Мельник Андрій Сергійович

17.               

 

Павлигін Андрій Олександрович

18.               

 

Редька Валерія Сергіївна

19.               

 

Слутяк Владислав Євгенович

20.               

 

Тягур Уляна Михайлівна

21.               

 

Українець Сергій Олександрович

22.               

 

Якубенко Вікторія Василівна

23.               

 

Яцюта Катерина Олександрівна