П'ятниця, 22 вересня 2017

Кушмирук Андрій Іванович
ст. науковий співробітник, кандидат технічних наук

У 1988 році закінчив Київський політехнічний інститут. На кафедрі ТЕХВ працює з 1991 року . У 2005 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за напрямком 05.17.03 - Технічна електрохімія «Електрохімічні сенсори відновлювальних газів для моніторингу повітряного середовища»

Лекційні курси:
    “Сучасні проблемні питання технічної електрохімії”

Наукова робота:

- Розробка сенсорної техніки для моніторингу повітряного середовища;
    - Дослідження корозійної поведінки вентильних металів;
    - Розробка електрохімічних засобів перевірки газоаналітичного обладнання.

Друковані праці за останні 5 років:
1.Чвірук В.П., Лінючева О.В., Кушмирук А.І., Букет О.І., Нефедов С.В. Перехідні процеси на каталітично активних електродах у системі з твердим протонним електролітом // Вісник  Львівського університету. Серія хімічна.-Випуск 42, Частина1.- 2002. - С.90-93.
2.Чвірук В.П., Лінючева О.В., Кушмирук А.І., Косогін О.В. Поведінка титану в матричних і твердому протонному електролітах газових сенсорів для моніторингу повітряного середовища // Фізико-хімічна механіка матеріалів. - 2004.- №4. - С.283-288.
3. Кушмирук А.І., Чвирук В.П. Электрохимический дозатор сероводорода // Вісник НТУ «ХПІ». – 2005 – № 16 – С. 92 –95
4. Чвірук В.П., Кушмирук А.І., Букет О.І., Лінючева О.В., Нефедов С.В. Модульна структура електрохімічних сенсорів та генераторів для моніторингу повітряного середовища // Вісник НТУ «ХПІ». – 2008. – № 15. – С. 117–121.
5.Лінючева О.В., Букет О.І., Кушмирук А.І. Вплив адсорбціїї визначуваного компонента на час перехідних процесів в амперометричних газових сенсорах // Наукові Вісті НТУУ «КПІ». – 2009. – № 3. – С. 131–137.
6.Лінючева О.В., Букет О.І., Косогін О.В., Кушмирук А.І. Використання математичних моделей для кількісного прогнозування поведінки відкритих систем амперометричних сенсорів // Вопр. химии и хим. технологии. – 2011. - №4(2). – С.17-20.
7.Лінючева О.В., Косогін О.В., Кушмирук А.І., НАгорний О.В. Використання електрохімічних модулів для підвищення конкурентоздатності газоаналітичних пристроїв для моніторингу повітряного середовища // Вопр. химии и хим. технологии. – 2011. - №4(2). – С.20-22.