Середа, 22 листопада 2017

аспірант
Член міжнародного ел
ектрохімічного товариства (ISE)
Вступила в НТУУ «КПІ» в 2005 р., на кафедру технології електрохімічних виробництв. Закінчила у 2011. Вступила до аспірантури в 2011 р.

Керівник дисертаційної роботи – д.т.н., проф. Герасименко Ю.С.

Область наукових інтересів: електрохімічні процеси на межі поділу фаз в умовах теплового та ультразвукового поля.

1. Герасименко Ю.С., Пагер С.М., Васильєв Г.С. Протикорозійні властивості накипу на сталевих поверхнях теплообміну // Фізико-механічна механіка матеріалів. Проблеми корозії та протикорозійного захисту матеріалів. Спец. випуск №8. Львів. 2010.
2. Герасименко Ю.С., Пагер С.М. Інгібіторна дія накипу, що формується в ультразвуковому полі на теплообмінній поверхні // Фізико-механічна механіка матеріалів. Проблеми корозії та протикорозійного захисту матеріалів. Львів. 2012.

Тези доповідей:
1. Пагер С.М., Харченко І.С., Виштомова А.В., Білоусова Н.А.,
Герасименко Ю.С. Ефективність поліфосфатного інгібітору SeaQuest у воді теплових мереж м. Кривого Рогу // Збірка тез доповідей I міжнародної (III всеукраїнської) конференції студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології. Київ. 2008
2. Пагер С.М., Васильєв Г.С., Герасименко Ю.С. Вплив накипу на швидкість корозії маловуглецевої сталі // Збірка тез доповідей II міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології. Київ. 2009.
3. Pager Svitlana. Nicel coating // Збірник тез доповідей учасників III All-Ukrainian Student’s Foreign Language Conference 2009 “Innovations in Science and Technology”. Київ. 2009.
4. Пагер С.М. Розвиток приватного підприємництва як фактор зниження рівня безробіття в Україні // Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки. Збірник наукових праць. Випуск 4. Частина 1. ВПІ ВПК “Політехніка”. Київ. 2009.
5. Пагер С.М., Герасименко Ю.С. Вплив ультразвуку на протикорозійні властивості накипу на теплообмінній поверхні // Збірка тез доповідей III міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології. Київ. 2010.
6. Пагер С.М., Герасименко Ю.С. Осадження накипу на сталевих поверхнях теплообміну // Збірка тез доповідей V міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених. I том. Дніпропетровськ. 2011.
7. Пагер С.М., Герасименко Ю.С. Про бар’єрні властивості карбонатно-накипного осаду на теплообмінній поверхні // Збірка тез доповідей IV міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології. Київ. 2012.

Розробка техніки та технологій захисту обладнання від корозії.