Відділ підвищення кваліфікації НМК «ІПО» оголошує набір слухачів в 2020-2021 н.р. на навчання за програмами підвищення кваліфікації.

На період обмеження очного навчання в університеті заняття будуть проходити за дистанційною формою.

З переліком програм, правилами реєстрації та умовами навчання в  НМК «ІПО» можна ознайомитись в інформаційному листі

Інформаційний лист щодо підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського в НМК «ІПО» у 2020-2021 н.р.

Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти» КПІ ім. Ігоря Сікорського (НМК "ІПО") у 2020-2021 н.р. забезпечує навчання науково-педагогічних працівників за оновленими програмами підвищення кваліфікації.

На виконання Наказу ректора КПІ імені Ігоря Сікорського № 7-148 від 21.08.2020 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року» на період його дії навчання буде здійснюватися за дистанційною формою.

Перелік навчальних програм підвищення кваліфікації НМК «ІПО» на 2020-2021 н.р. наведений у таблиці.

Таблиця . Перелік навчальних програм 2020-2021 н.р.

1. Використання розширених сервісів Google для навчальної діяльності
  2. Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle
  3. Організація дистанційного навчання за допомогою Microsoft Teams
  4. Управління власним інформаційним середовищем засобами сервісу Notion для викладачів та науковців
  5. Створення відео контенту дистанційного навчання
  6. Створення фото, відео, анімації для підтримки навчання
  7. Прості засоби створення та підтримки WEB-сторінки викладача
  8. Комерціалізація результатів наукових досліджень
  9. Основи інноваційного підприємництва*
  10. Міжнародні проекти: написання, подання, виконання
  11. Інтелектуальна власність: створення, використання, захист
  12. Основи управління інноваційними проектами
  13. Академічна доброчесність
  14. Сучасні методи забезпечення якості продукції та послуг на базі міжнародних стандартів

Зі змістом навчальних програм можна ознайомитись:

• на сайті НМК «ІПО» http://www.ipo.kpi.ua в розділі «Підвищення кваліфікації співробітників КПІ»
    (посилання: http://ipo.kpi.ua/povyshenie_kvalif/pidvish-kvalif-spivrob-kpi/ )
  • у відділі підвищення кваліфікації НМК "ІПО" (КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус 1, енергокрило, офіс 40, к. 1).

Навчання за дистанційною формою за різними курсами будуть здійснюватися на базі різних програмних платформ, середовищ, засобів та сервісів:

• середовища GoogleClassroom (платформа дистанційного навчання Сікорський);
  • середовища Moodle (платформа дистанційного навчання Сікорський);
  • он-лайн сервісу для командної роботи Microsoft Teams;
  • середовища відео конференції платформи Zoom.

Комунікація з відділом підвищення кваліфікації та викладачами курсів буде здійснюватися за допомогою електронної пошти.

Термін подачі заявок - до 28 вересня 2020 р.
З питаннями можна звертатись за e-mail: pkv.ipo.kpi@gmail.com або за тел.: 204-99-63