Інструкція-рекомендація дій керівника підрозділу у разі виявлення підпорядкованого працівника з позитивним тестом на COVID-19

На виконання наказу ректора від 13.08.2020 № 7/142 «Про продовження дії надзвичайної ситуації об’єктової підсистеми цивільного захисту університету» КПІ ім. Ігоря Сікорського розробив план заходів керівника структурного підрозділу у разі позитивного результату тесту підпорядкованого ПРАЦІВНИКА на COVID-19.

Керівник підрозділу:

1. Щоденно отримує від працівників з позитивним тестом на COVID-19 повідомлення про стан здоров’я.
  2. Негайно визначає коло осіб, з якими хворий контактував останні два тижні (прямий контакт), та надає списки прямих контактних осіб (додаток 1) до кім. 165-1 навчального корпусу №1 (e-mail v.nesterenko@kpi.ua), тел. 234-35-11, 204-95-64 (у неробочий час 236-69-13).
  3. Відправляє прямих контактних осіб на самоізоляцію (при цьому необхідно оформити один з наступних варіантів для таких осіб: дистанційний режим роботи при можливості, лікарняний, щорічна відпустка, відпустка без збереження заробітної плати, простій). Оформлення листа непрацездатності у сімейного лікаря відбувається на підставі термінового повідомлення від лікаря (лабораторії), яке надходить до університету офіційним листом. Самоізоляція прямих контактних осіб продовжується 14 днів з моменту останнього контакту з хворим.
  4. Забороняє доступ до приміщень, де перебував працівник, який захворів на COVID-19 та прямі контактні особи, до проведення дезінфекції спеціалізованими підрозділами.
  5. Контролює повідомлення прямої контактної особи сімейного лікаря.
  6. Вимагає у працівника, що приступає до роботи після одужання, листок непрацездатності з поміткою про завершення лікування або довідку від сімейного лікаря, що працівник не хворіє.

Директор департаменту господарської роботи/директори ЦФВС, НТБ, ЦСХ, студмістечка:

забезпечують посилення санітарно-гігієнічних заходів.

Скачати оригінали документів