Conferences and seminars

Х УКРАЇНСЬКИЙ ЕЛЕКТРОХІМІЧНИЙ З’ЇЗД

IX УКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД З ЕЛЕКТРОХІМІЇ

за участю закордонних вчених, присвячений 90-й річниці від дня заснування ІЗНХ ім. В.І.Вернадського  НАН України, який буде проходити в Києві 21-23 вересня 2021 року.

21 жовтня 2020 року відбудеться V Студентський сателітний регіональний симпозіум Міжнародного Електрохімічного Товариства (ISE) «Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії»

Кафедра ТЕХВ є співорганізатором Студентського сателітного регіонального симпозіуму Міжнародного Електрохімічного Товариства (ISE) «Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії»