Оголошено конкурс на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених

До уваги молодих вчених Хіміко-технологічного факультету кафедри технології електрохімічних виробництв. Кабінет Міністрів України оголошує щорічний конкурс на здобуття стипендій для молодих вчених на 2020-2022 роки для підтримки молодих учених ЗВО, наукових установ і організацій.

На отримання стипендій КМУ можуть претендувати кандидати, що мають ВАГОМІ наукові результати, віком до 33 років (38 для докторантів або докторів наук).

Докладна інформація  у листі МОН України від 03.09.2020 року № 7/265-20 .

Матеріали претендентів треба надати до 15 вересня 2020 року для розгляду на комісії з наукової та інноваційної діяльності ВР університету  для затвердження претендентів від КПІ ім. Ігоря Сікорського на Науково-технічній раді університету, підпису у проректора і подання матеріалів  до  МОН України.

Матеріали подаються  секретарю комісії ВР –  Савич О.В., нач.організаційно-аналітичного відділу  НДЧ  (к.138 гол. корп.).

Перелік документів, що подаються на кожного претендента і оформлення – у листі МОН від 03.09.2020 року № 7/265-20.