Наука

Захист дисертаційної роботи Гаврикова Дмитра Сергійовича на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук

Захист дисертаційної роботи Гаврикова Дмитра Сергійовича на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.17.03 – технічна електрохімія, проходив на засіданні спеціалізованій раді Д 26.002.13 на тему: «Симетричні суперконденсатори на базі нанопористих вуглецевих матеріалів з оптимізованою структурою електродів» в on-line режимі 7 квітня 2021 року.

IX УКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД З ЕЛЕКТРОХІМІЇ

за участю закордонних вчених, присвячений 90-й річниці від дня заснування ІЗНХ ім. В.І.Вернадського  НАН України, який буде проходити в Києві 21-23 вересня 2021 року.

21 жовтня 2020 року відбудеться V Студентський сателітний регіональний симпозіум Міжнародного Електрохімічного Товариства (ISE) «Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії»

Кафедра ТЕХВ є співорганізатором Студентського сателітного регіонального симпозіуму Міжнародного Електрохімічного Товариства (ISE) «Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії»

Іноваційні напрями

Іноваційні напрями кафедри ТЕХВ: амперометричні сенсори, корозиметрія та захист від корозії, комбіновані покриття

Наукове товариство студентів та аспірантів (НТСА) Хіміко-технологічного факультету

Наукове товариство студентів та аспірантів ХТФ (НТСА ХТФ) – організація студентів та аспірантів факультету, основними цілями якої є: сприяння науковій та творчій роботі студентів та аспірантів, створення можливостей для їх ефективної роботи та розвитку.

Вчені наукової школи

Вчені наукової школи "Електрохімічної кінетики"Чвірук В. П. , Герасименко Ю.С, Лінючева О.В., Погребова І.С., Донченко М.І.

Наукові напрями кафедри

Розроблені сенсори та генератори уніфікованої серії НТУУ «КПІ», які перевершують кращі світові зразки. На їх основі розробляються прилади та системи для постійного контролю атмосферного повітря на промислових підприємствах, а також у медичних та інших цілях в Україні, Росії, Білорусії та Німеччині.