Бакалаврат

ВСТУП – БАКАЛАВРАТ  ЗАВАНТАЖИТИ САЙТ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Спеціальність 161: ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖЕНЕРІЯ

Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” в 2024 році.

Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2024 році.

Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської, Запорізької областей, та «Крим-Україна» для осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя у 2024 році у КПІ ім. Ігоря Сікорського працюватимуть з 01 червня до 30 вересня.

УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДІВ  ВО:

Порядк прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році – Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка

Порядк прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році – Перелік вагових коефіцієнтів оцінок предметів національного мультипредметного тесту та творчого конкурсу

Порядк прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році – Перелік предметних тестів єдиного вступного фахового випробування для вступу для здобуття ступеня магістра на основі НРК6, НРК7

Максимальні обсяги держзамовлення

ЕЛЕКТРОХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ НЕОРГАНІЧНИХ І ОРГАНІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ
Освітньо-професійні програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
Ступінь вищої освіти: бакалавр
Термін навчання: 3 роки 10 місяців
Назва освітньої програми англійською мовою: Electrochemical Technologies of Inorganic and Organic Substances

ID освітньої програми в ЄДЕБО: 58741 (18558)

Набір за освітньою програмою припинено з 2024 року