Асистент Ущаповський Д. Ю. -лауреат Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України — міста-героя Києва

25 вересня 2020 відбулось урочисте нагородження лауреатів Премією Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України — міста-героя Києва (номінація – наукові досягення). Цього року лауреатом премії став співробітник Кафедри технології електрохімічних виробництв КПІ ім. Ігоря Сікорського асистент Ущаповський Дмитро Юрійович.
Відзнаку Ущаповський Д.Ю. отримав за плідну наукову роботу в галузях електрохімічних способів утилізації промислових металовмісних відходів та захисту металофонду України.
Ущаповський Д.Ю. висловлює глибоку вдячність своєму науковому керівники д.т.н., проф., Лінючевій О.В., а також всім співробітникам Кафедри технології електрохімічних виробництв.