Вітаємо доцента кафедри ТЕХВ Васильєва Георгія Степановича!

ПОСТАНОВА президії КОМІТЕТУ З ДЕРЖАВНИХ ПРЕМІЙ УКРАЇНИ В ГАЛУЗІ НАУКИ І ТЕХНІКИ від 06 листопада 2020 року № 6.

Президія Національної академії наук України на здобуття стипендій Президента України для молодих вчених та колегія міністерств і президій національних академій наук України на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, президія Комітету постановила:

Призначити 149 стипендій та продовжити виплату 166 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

У списку молодих вчених, яким призначено стипендії та подовжено виплату стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених від Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

1. Пишнограєв Іван Олександрович

2. Жученко Олексій Анатолійович