ДО ВІДОМА СТУДЕНТІВ 3 КУРСУ!

📣 Студенти 3 курсу!
Нагадуємо, ректорський контроль якості знань студентів 3 курсу на факультеті буде проведено:
 📅 09 грудня 2020р.
🕑 з 14.15 до 16.00
🧑🏻‍💻 у дистанційному режимі.
Логіни та паролі для проходження ректорського контролю на сайті http://is.eqmi.kpi.ua/login/index.php можна отримати в куратора своєї навчальної групи.

Інструкція:
1. Після введення логіну і паролю на сайті ректорського контролю is.eqmi.kpi.ua Ви на своїй сторінці побачите назву курса «Ректорський контроль 3 курс ХТФ (2020)», в який потрібно зайти.
2. Далі на сторінці курсу потрібно зайти до тесту з англійської мови.
3. На сторінці тесту буде вказана максимальна тривалість його виконання: 90 хвилин.
‼️ Зверніть увагу ‼️
Після того, як ви пройдете тест, внизу сторінки тесту потрібно натиснути кнопку «Далі».
4. Потім на сторінці «Результати спроби» натиснути внизу кнопку «Відправити все та завершити».
5. Після цього ще раз натиснути кнопку «Відправити все та завершити» для підтвердження. І тільки тоді електронна система зареєструє результат за ректорський контроль.

Деканат ХТФ