Студенти-бакалаври 4 курсу - семестровий контроль і переддипломна практика уже незабаром!

🖍 Нагадуємо, що з 5 по 11 квітня 2021р. буде проводитись екзаменаційна сесія.
🖍 Складання заліків, захист курсових робіт та проєктів проводиться в останні два тижні навчання – з 22 березня по 4 квітня 2021р.
Розклад проведення заліків буде розміщений трохи пізніше.

📜 Процедурні питання проведення семестрового контролю та ліквідації академічної заборгованості регламентуються Положенням про поточний, календарний та семестровий контроль результатів навчання здобувачів в КПІ ім. Ігоря Сікорського  та Регламентом проведення семестрового контролю в дистанційному режимі.

📜 Ліквідація академічної заборгованості для студентів, що допущені до неї викладачами і кафедрами, здійснюється протягом тижня по закінченню сесії з урахуванням годин проведення заходів з практики відповідно до розпорядження «Про порядок ліквідації академічної заборгованості студентами 4 курсу» та буде оприлюднений до 04.04.2021р.

📜 З 12 квітня по 16 травня студенти 4го курсу проходять переддипломну практику. Організаційні питання викладено в Положенні про порядок проведення практики здобувачів вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського . Конкретну дату проведення заліку та вимоги до нього вам повідомлять ваші керівники практики від університету, але зазвичай він проводиться:
   •  в останні дні її проведення, якщо даний захід проводиться на базі практики,
   •  протягом 10 днів з моменту її закінчення, якщо контрольний захід проходить в університеті

🖍 З 17.05 по 13.06 – виконання кваліфікаційної роботи, а з 14.06 по 30.06 – атестація (захист кваліфікаційної роботи).

👉🏻 Ключові дати навчального процесу для усіх курсів