Опитування студентів КПІ: студент VS куратор

ДНВР  КПІ помітило, що дуже багато проблем і обговорень у студентському просторі виникає навколо кураторства. Насправді, куратор – це не той, хто повчає, напоумляє, настановляє, а той, хто спрямовує студента, пояснює незрозумілі речі, допомагає щось з’ясувати у світі безмежних можливостей КПІ, радить куди звернутися з тих чи інших питань. Але ми розуміємо, що бувають різні ситуації і різні куратори – тому нам дуже важливо розуміти актуальні проблеми, які виникають у спілкуванні між ними для оперативного вирішення проблемних питань.

Ми хочемо дізнатися яким ви бачите свого куратора і для цього просимо вас пройти коротке опитування на 5 хвилин! Анкетування анонімне, ми не збираємо вашу контактну інформацію, а надана інформація буде використана лише в рамках даного аналізу – тому просимо бути максимально об'єктивними.

Опитування стосується лише кураторів академічних груп. Різниця між куратором групи та студентським куратором:
   •  Куратор академічної групи – це працівник випускової кафедри (як правило, науково-педагогічний), який організовує систему відносин в академічній групі через різні види навчальної, виховної, організаційної, консультативної та позанавчальної діяльності.
   •  Студентський куратор – це особа з числа здобувачів вищої освіти другого або старших курсів, діяльність якої спрямована на допомогу здобувачам в адаптації до студентського життя університету.

Опитування можете пройти за посиланням