«Оцінка якості викладання кредитних модулів» в АІС "Електронний кампус"

Відкрито доступ до модулю «Оцінка якості викладання кредитних модулів»

🔸 Вже традиційно перед літньою сесією відкривається модуль опитування студентів в АІС "Електронний кампус" щодо якості викладання кредитних модулів науково-педагогічними працівниками протягом семестру.

🔸 Дане опитування проводиться з метою підвищення якості освітнього процесу в університеті та враховується при формуванні рейтингів науково-педагогічних працівників, а ваші відверті відповіді дозволять отримати важливу інформацію для підвищення ефективності навчально-виховного процесу. Оцінювання викладачів здійснюється за наступними критеріями:
  •  об’єктивність оцінювання,
  •  вміння донести матеріал до студентів, 
  •  вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом, 
  •  доброзичливість та тактовність по відношенню до студентів ,
  •  використання засобів дистанційного спілкування.

📌 УСІ відповіді конфіденційні, результати оцінювання будуть доступні викладачу та завідувачу кафедри лише у формі середньозваженої оцінки.
📋 Форма опитування знаходиться у відповідному модулі в особистому кабінеті студента. Детальний опис усіх критеріїв та значення оцінок читайте у статті (https://telegra.ph/Oc%D1%96nka-vikladach%D1%96v-v-A%D0%86S-Elektronnij-kampus-05-31).
🕔 Коли: опитування триватиме по 30.06.2021.

💭 З питаннями щодо некоректного списку предметів або відсутності у переліку викладачів – звертайтеся в деканат (https://telegra.ph/KANALI-FAKULTET%D0%86V%D0%86NSTITUT%D0%86V-07-27). Питання щодо роботи системи оцінювання можете задавати у чат КБ ІС (https://t.me/joinchat/HtJ6IROiP8Rv5BR-eZ64fw). З інших питань сюди (http://t.me/dnvr_team_bot). Успіхів!