Міжнародна компанія CRH Україна оголошує набір на програму стажування для студентів та випускників

Група CRH є світовим лідером у галузі виробництва будівельних матеріалів.

В Україні компанія представлена трьома цементними заводами у Кам’янець-Подільському, Миколаєві (Львівської області) та Одесі, заводом по виробництву опор для ЛЕП в Білі Церкві і бетонним вузлом в Одесі, управляючим офісом у Києві.

Програма розрахована для студентів III-VI курсів ВНЗ та випускників (3 роки після випуску) та гарантує офіційне працевлаштування за спеціальністю.

Проходить на базі одного з найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу - АТ «Подільський Цемент» (м. Кам'янець-Подільський) та триває 1 рік.

Дає можливість отримати практичні знання в реальному виробничому процесі з допомогою чіткої програми та почати свою кар’єру у міжнародній компанії.

Твій шанс розпочати свою кар'єру в провідній виробничій компанії будівельних матеріалів.

Актуальні вакансії:
   •  Інженер механік
   •  Інженер лаборант (хімік)
   •  Еколог
   •  Спеціаліст з матеріально-технічного постачання (технічний напрямок)

Більш детально та реєстрація тут