Вітаємо переможців конкурсу викладачів кафедри ТЕХВ Г.С. Васильєва і Ю.С. Герасименко з другою премією КПІ ім. Ігоря Сікорського за кращі видання

Вітаємо переможців конкурсу на здобуття премій КПІ ім. Ігоря Сікорського за кращі видання:

Перша премія, підручник «Математика в технічному університеті», автори І.В. Алексєєва, В.О. Гайдей, О.О. Диховичний, Л.Б. Федорова (Т.1; Т.2; Т.3), фізико- математичний факультет.

Друга премія, монографія "Розвиток методу поляризаційного опору та побудова на його основі приладів корозійного контролю", автори Г.С. Васильєв, Ю.С. Герасименко, хіміко-технологічний факультет.

Третя премія, підручник "Основи хвильової оптики", автор В. Г. Колобродов, приладобудівний факультет.