Призначення соціальних стипендій студентам першого курсу

Студенти 1 курсу, які належать до однієї з пільгових категорій осіб та які за рейтингом не виходять на академічну стипендію (як призначається академічна стипендія першому курсу , можуть оформити соціальну стипендію.

Для цього потрібно звернутися до відповідальної особи  за призначення соціальних стипендій на своєму факультеті/інституті, написати заяву (підрозділ зразки заяв) на призначення соціальної стипендії та подати необхідний пакет документів.

Лише студенти з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування мають право одночасно отримувати дві стипендії: академічну та соціальну.

Перелік пільгових категорій осіб та необхідний пакет документів .
Соціальна стипендія призначається з місяця звернення (після 01 вересня)!

Більше гайдів читай в Хелпіку  – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.