4 квітня 2022 року поновлюється навчальний процес

Головне
– Навчання відновлюється 04.04.2022 за розкладом  першого тижня
– Скорегований графік організації освітнього процесу.
– Детальна інформація про алгоритми та дедлайни щодо освітнього процесу у весняному семестрі 2021/2022 н.р. в умовах воєнного стану у статті на сайті ДНВР . З урахуванням ситуації в країні студентам пропонуються різні варіанти освітньої взаємодії:
   •  синхронне або асинхронне навчання - коли лунає тривога, не потрібно сидіти в зумі на парі, ви одразу спускаєтеся в укриття або йдете у безпечне місце (це стосується, як студентів, так і викладачів без винятку);
   •  згідно з наказом по університету студенти мають змогу проходити дистанційні курси поза межами освітньої програми, які згодом можуть бути визнані або як дисципліни вільного вибору, або як частина нормативних дисциплін
   •  перенесення опанування освітнього компоненту на наступні семестри;
   •  індивідуальні графіки навчання та складання семестрового контролю або академічна відпустка для здобувачів, які не мають можливості брати участь в освітньому процесі;
   •  заміна виконання кваліфікаційної роботи на складання атестаційного іспиту (залежно від рішення кафедри).
– Відповіді на типові питання, озвучені студентами під час зустрічей та надіслані в бот ДНВР у форматі питання-відповідь щодо освітнього процесу з квітня 2022.
– Розуміючи безпекову та життєву ситуацію студентів та викладачів, адміністрація наголошує на необхідності індивідуального вирішення всіх спірних питань, які можуть виникати в процесі навчання з урахуванням всіх обставин.

Якщо виникають ще питання чи є проблеми з навчанням, непорозуміння з викладачами – пишіть нам в бот @DNVR_team_bot або заповнюйте форму.

💙💛 За усіма роз'ясненнями можете звертатися до куратора, завідувача кафедри, заступника декана/директора або, традиційно, до боту ДНВР @DNVR_team_bot. Бажаємо наснаги та сил у цей непростий для країни час, проте ми зможемо подолати всі негаразди та виклики долі, на те ми - УКРАЇНЦІ.