Розпочався відбір кандидатів на призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні

Студенти, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності, отримають академічні стипендії, засновані  на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні.

Відбір кандидатів здійснює вищий колегіальний орган студентського самоврядування за результатами зимової сесії з числа студентів, які:
  •  мають значні успіхи у навчанні та/або науковій, громадській, спортивній (творчій) діяльності;
  •  отримали право на академічну стипендію;
  •  займають рейтингові позиції в межах 10% перших за рейтингом.

Для делегування кандидата на призначення академічної стипендії заклади вищої освіти мають до 15 червня 2022 року надіслати пакет документів, який має включати (матеріали можуть виглядати як портфоліо – туди додається все за бажанням номінанта: грамоти, рекомендаційні листи, фото тощо):
  •  супровідний лист за підписом керівника закладу освіти;
  •  рішення (витяг із рішення) вищого органу студентського самоврядування та додати до нього матеріали, які підтверджують активну громадянську позицію студента;
  •  мотиваційний лист;
  •  витяг із рішення стипендіальної комісії, що підтверджує право на призначення академічної стипендії;

На академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні в КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть претендувати студенти за спеціальностями: “Економіка”, “Інженерія програмного забезпечення”, "Фізична терапія, ерготерапія", "Психологія":
  •  Стипендії виплачуватимуться протягом 2022/2023 навчального року, починаючи з 1 вересня, за умови підтвердження права кандидатів на академічну стипендію за підсумками літнього семестрового контролю.

Детальніше про стипендію тут (https://mon.gov.ua/ua/news/imzo-rozpochato-nabir-kandidativ-na-priznachennya-stipendiyi-geroyiv-nebesnoyi-sotni).
 Відбір кандидатів на призначення стипендій триватиме до 15 червня 2022 року.