Завершуються строки виконання вимог індивідуальних графіків навчання, процедури оформлення академічних відпусток, поновлення та переведення!

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ГРАФІК. Студенти, які оформили протягом весняного семестру 2021/2022 індивідуальний графік навчання та проходження заходів семестрового контролю – повинні виконати всі види робіт та отримати семестрові оцінки з дисциплін до дат, прописаних в графіку (але не пізніше 30.08.2022!)
   •  Студенти, які станом на 31.08.2022 будуть мати незадовільні результати семестрового контролю, будуть подані на відрахування.

АКАДЕМІЧНА ВІДПУСТКА. Якщо ваші життєві обставини унеможливлюють виконання освітньої програми з 01.09.2022 і є підстави для отримання академічної відпустки – рекомендуємо вирішити це питання до 31.08.2022.
   •  Нагадуємо, академічну відпустку можна оформити протягом семестру до початку семестрового контролю.

ПОНОВЛЕННЯ. Не забутьте занести/надіслати до деканату всі документи, які є підставою для поновлення. Їх відсутність в деканаті при формуванні проєкту наказу на поновлення призведе до вашої відсутності в ньому.
   •  Крім того, якщо академічна різниця має бути ліквідована до початку навчання, то всі документи, що підтверджують її складання, мають бути в деканаті не пізніше 31 серпня, інакше в наказ на поновлення ви не потрапите (індивідуальні відомості семестрового контролю в паперовій формі беруть, заповнюють і повертають до деканату викладачі!).
   •  Інструкція з поновлення .

ПЕРЕВЕДЕННЯ. Переведення здійснюється в період канікул, тому наказ про переведення має бути сформований до 31.08. Тому не забудьте занести/надіслати до деканату всі документи, які є підставою для переведення. Їх відсутність в деканаті при формуванні проєкту наказу на переведення призведе до вашої відсутності в ньому.
   •  Всі заяви про переведення на бюджет вже мають бути в деканаті для їх розгляду на Вчених радах підрозділів 01.09.2022.
    •  ПЕРЕВЕДЕННЯ  (до КПІ ім. Ігоря Сікорського та між факультетами/НН інститутами).
    •  ПЕРЕВЕДЕННЯ НА БЮДЖЕТ загальне (текст положення з заявою).
    •  ПЕРЕВЕДЕННЯ НА БЮДЖЕТ  для особливих категорій студентів.