Рейтинги та кількість стипендіатів студентів 1 курсу (МАГІСТРИ)

На сайті Департаменту навчально-виховної роботи оприлюднено:
   •  рейтинги студентів  1 курсу (магістри) відповідно до конкурсного бала здобутого під час вступу.
   •  кількість стипендіатів , які будуть отримувати академічну стипендію у першому семестрі 2022/2023 н.р. на факультеті/НН інституті, курсі та спеціальності.

Нагадуємо:
   •  Списки студентів, які отримають академічну стипендію, не оприлюднюються.
   •  Мінімальну академічну стипендію отримує 40% від кількості бюджетних студентів на факультеті/НН інституті, курсі, спеціальності.
   •  Розмір мінімальної академічної стипендії складає 2000 грн, а для окремих спеціальностей  – 2550 грн
   •  Чи будете ви отримувати стипендію можна порахувати по рейтингу  та кількості стипендіатів .
   •  Про оформлення банківських карток серед студентів 1-го курсу читайте тут .

Більше:
   •  Детально про призначення академічних стипендій студентам першого курсу
   •  Детально про призначення соціальних стипендій студентам першого курсу  (соціальна стипендія призначається з місяця звернення!).