Організація освітнього процесу в осінньому семестрі 2023/2024 н.р. у змішаному режимі

Відповідно до рішень Вченої ради університету від 03 липня 2023 року (протокол №7) та Адміністративної ради університету від 07 серпня 2023 року ,  з метою забезпечення якісної фахової практичної підготовки здобувачів вищої освіти на хіміко-технологічному факультеті планується проводити в очному режимі тільки лабораторні заняття з окремих дисциплін:

🔹 1 курс бакалаврат - усі заняття дистанційно
🔹 2 курс бакалаврат
🔹 3 курс бакалаврат
🔹 4 курс бакалаврат
🔸 1 курс магістратура
🔸 2 курс магістратура (магістри ОНП)
🔸 2 курс магістратури - магістри ОПП - з 01.09.2023 розпочинають "переддипломну" практику, яка відбувається відповідно до затвердженого місця проходження практики.

Рішення приймались з урахуванням наявної кількості місць в укриттях та навчальних корпусів та можливості поселенням студентів в гуртожитки.

🔴  Нагадуємо про затверджений порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій.
🛡 Карта укриттів на території КПІ ім. Ігоря Сікорського