Студенти 1 курсу бакалаврату!

02 листопада 2023р. з 14.00 до 16.00 відбудеться Комплексний моніторинг якості залишкових шкільних знань студентів І курсу (2023 року вступу) для студентів ХТФ . Це кілька задач зі шкільної програми, які НЕ впливають ні на РСО, ні на рейтинг. Контроль проводиться виключно для формування загальної картини залишкових знань.

Моніторинг буде проведено дистанційно на сайті

Логіни та паролі студенти зможуть отримати від кураторів своїх навчальних груп.

Коротка інструкція: Після введення логіну і паролю на сайті ректорського контролю is.eqmi.kpi.ua Ви на своїй сторінці побачите назву курсу «Ректорський контроль 1 курс ХТФ 2023», куди потрібно зайти. Далі на сторінці курсу потрібно зайти до тесту.
Зверніть увагу: Після того, як Ви пройдете тест, внизу сторінки тесту потрібно натиснути кнопку «Далі». Потім на сторінці «Результати спроби» натиснути внизу кнопку «Відправити все та завершити». Після цього ЩЕ РАЗ натиснути кнопку «Відправити все та завершити» для підтвердження. І тільки тоді електронна система зареєструє результат  за ректорський контроль.