В п'ятницю, 18 вересня 2020р. о 16.00 відбудеться онлайн-знайомство із студентами першого курсу.

Для приєднання до онлайн-знайомства адміністрації факультету зі студентами, яке пройде у форматі веб-семінару, необхідно перейти за посиланням, яке Ви отримаєте на свою адресу (найбільш імовірно, що це буде лист від відправника no-reply@zoom.us або буде зазначено в темі листа «День Первокурсника ХТФ2020»). Заходити тільки за своїм посиланням!
Початок вебінару о 16.00 18 вересня 2020р., долучатись потрібно за 10-15 хвилин до початку.
Студенти та куратори груп будуть заходити за своїм загальним посиланням, і не мають можливості вмикати звук чи демонстрацію свого екрану. Але вони зможуть задавати питання через підключений модуль Q/A (Питання/Відповідь), і після завершення представлення усіх з адміністрації та керівників підрозділів ми зможемо відповісти на надіслані туди питання.
Основні моменти, що будуть озвучені на вебінарі:
-    Привітання декана (до 5 хвилин);
-    Представлення завідувачів кафедр та коротке привітання від них (2-3 хвилини);
-    Представлення заступників деканів;
-    Коротка інформація щодо організації освітнього процесу, початку занять та комунікації між усіма учасниками освітнього процесу.