Підготовчі курси

(ЛІЦЕНЗІЯ МОН УКРАЇНИ: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського традиційно вважаються одними з найкращих в Україні. Упродовж останніх двадцяти дев’яти років підготовчі курси були і залишаються основним джерелом поповнення студентських лав Університету найбільш підготовленою, талановитою та обдарованою молоддю.
Система довузівської підготовки Інституту моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського спрямована на підвищення якості прийому до Університету, створення умов для вдосконалення профільної підготовчої освіти, успішного складання слухачами ЗНО і додаткових вступних випробувань, розвиток системи довузівської професійної орієнтації.
Методичне та програмне забезпечення роботи підготовчих курсів дозволяє оптимально синхронізувати протягом навчального року два взаємопов’язані процеси: поглиблену підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та приведення рівня знань слухачів з фундаментальних дисциплін до рівня вимог університетських програм.
До роботи на підготовчих курсах залучені провідні викладачі університету, високваліфіковані вчителі, які мають багаторічний досвід роботи в системі доуніверситетської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського

*НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ всі форми навчання проводяться дистанційно: у програмі Moodle, за допомогою відеоконференцій (Zoom, Google Class, Skype тощо), інформаційних ресурсів Тelegram, Viber, електронної пошти, телефоном.

1. ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ
НАБІР НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ІМЯО КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО
ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ В МЕЖАХ ЗАТВЕРДЖЕНОГО ЛІЦЕНЗІЙНОГО ОБСЯГУ.
• Згідно ліцензії, підготовка здійснюється з наступних предметів:
Математика, Фізика, Хімія, Біологія, Географія, Іноземна мова, Історія України, Українська мова та література.
• Початок занять:
•  З 01 жовтня (8 місяців навчання, 4 місяці навчання), з 01 лютого (4 місяці навчання) в міру комплектації навчальних груп.
• НОВА ПРОПОЗИЦІЯ! Формати підготовки для учнів 8, 9, 10, 11 класів, студентів коледжів і професійно-технічних училищ:
• КОМПЛЕКС З ТРЬОХ КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ, що відповідають обраному слухачами напряму підготовки (8 місяців);
• ОКРЕМІ ПРЕДМЕТИ (від 7 діб);
• РОЗМОВНИЙ КЛУБ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ (будні) (3 тижні).
• МІНІ-ГРУПИ від трьох слухачів.
• Заняття проводяться в навчальних групах на базі Університету.

ДЛЯ УЧНІВ 11 КЛАСІВ, СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖІВ І ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ УЧИЛИЩ:
• КОМПЛЕКС (субота) з трьох дисциплін на вибір Математика, Українська мова і література, Історія України, Фізика, Іноземна мова, Хімія, Біологія, Географія.
• ОКРЕМІ ПРЕДМЕТИ (будні, субота, п’ятничний курс, експрес-курс, модульні курси) Математика, Українська мова і література, Історія України, Фізика, Іноземна мова, Хімія, Біологія, Географія.
• Курс Окремі предмети (8 місяців); Експрес-курс з окремих предметів (4 місяці).
• Модульний курс (7 модулів, безпосередньо перед здачею ЗНО); Модульний курс; п’ятничний курс (26 модулів) з окремих предметів з математики, фізики, української мови та літератури, іноземної мови.
• Форми підготовки: вечірні курси (будні), курси вихідного дня (субота), дистанційна форма навчання (очна, один раз на два тижні по суботах).
ДЛЯ УЧНІВ 8, 9, 10 КЛАСІВ:
• ОКРЕМІ ПРЕДМЕТИ (будні, субота)
• Математика, Українська мова і література, Історія України, Фізика, Іноземна мова. Англійська мова (субота).
• КОМПЛЕКС (субота) з трьох дисциплін на вибір (для 9, 10 класів)
• Форми підготовки: вечірні курси (будні), курси вихідного дня (субота).
Навчання платне. Оплата здійснюється відповідно до затверджених Калькуляцій.

2. АТЕСТАЦІЯ СЛУХАЧІВ
• По закінченні навчального року слухач отримує Сертифікат з його підсумковим рейтингом, який є інтегральним показником якості його знань з трьох програмних конкурсних предметів. Цей показник формується впродовж всього терміну навчання, як результат постійного моніторингу Центром тестування та моніторингу знань КПІ ім. Ігоря Сікорського всіх видів навчальних досягнень слухача.
• Основним видом самостійної роботи слухача підготовчих курсів впродовж навчального року є виконання та захист ним циклу індивідуальних атестаційних робіт (ІАР) з кожного предмету.
• Очний контроль якості знань слухача з усіх предметів здійснюється у формі підсумкових атестаційних контрольних робіт (ПАКР) (*на період карантину здійснюється у дистанційному режимі в системі Moodle).
• На основі отриманого підсумкового рейтингу, при вступі на інженерно-технічні напрями підготовки, слухачеві додаються додаткові бали (згідно Умов прийому до ЗВО України).
• НОВА ПРОПОЗИЦІЯ! Додаткові бали для слухачів, які будуть продовжувати навчання на підготовчих курсах КПІ ім. Ігоря Сікорського.

3. ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
Заповніть реєстраційну форму на офіційному сайті КПІ ім. Ігоря Сікорського https://kpi.ua/
Записатись на підготовчі курси можна особисто за адресою:
03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корп. 16, каб.122, 124
При собі необхідно мати:
- 2 фото (3 х 4)
- ксерокопію паспорта (ксерокопію свідоцтва про народження)
- ксерокопію витягу про реєстрацію місця проживання
- ксерокопію Ідентифікаційного номеру.

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК: (044)204-90-53; (063) 955-08-46; (063) 514-32-52;
(097)710-14-58; понеділок-п’ятниця з 09:00 до 19:00; субота з 10:00 до 16:00

- Сайт: https://kpi.ua/eqmi http://eqmi.kpi.ua/ е-mail: eqmi@kpi.ua FB: https://www.facebook.com/sdp.kpi
- https://www.facebook.com/Доуніверситетська-підготовка-КПІ-ім-Ігоря-Сікорського-Підготовчі-курси-2422589504482150/

• НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ
1. Передзвоніть за телефонами: (063) 955-08-46; (063) 514-32-52; (097)710-14-58 понеділок-п’ятниця з 09:00 до 19:00; субота з 10:00 до 16:00
2. Отримайте індивідуальну консультацію від фахівців, як необхідно оформляти документи для зарахування слухача на підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідним чином.