НАРАХУВАННЯ ДОДАТКОВИХ БАЛІВ В ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ

Настав час подавати документи на додаткові бали!

🔸 З 14.12.2020 по 25.12.2020 студенти зможуть подати документи, які дають підстави для врахування у рейтингу успішності додаткових балів. Підготували для вас оновлену статтю в телеграф (https://telegra.ph/extra-points-12-10), з якої ви дізнаєтесь:
   •  як порахувати рейтинг успішності
   •  за що враховуються додаткові бали
   •  коли і куди надсилати підтверджуючі документи
   •  коли будуть прийняті рішення та оприлюднені списки.

• Рейтинг успішності, відповідно до якого студентам призначається академічна стипендія, розраховується за формулою:

R=0,95*Середній бал+0,05*Додаткові бали.

• Для врахування додаткових балів студенти надсилають скан або фото-копії підтверджуючих документів на електронну пошту свого факультету/інституту.
  • Правилами призначення академічних стипендій визначено, за що враховуються додаткові бали.
  • Подання на додаткові бали за роботу у громадському житті в Університеті та гуртках роблять керівники відповідних підрозділів.
  • Розподіл додаткових балів оприлюднюється на сайтах факультетів/інститутів.

ТЕРМІНИ:

• 14-25.12.2020 студенти подають документи в дистанційному режимі
  • 28-29.12.2020 проходять засідання стипендіальних комісій факультетів/інститутів щодо врахування додаткових балів
  • 30.12.2020 поіменні списки з кількістю балів та обґрунтуванням оприлюднюються на сайтах факультетів/інститутів