Реформа фізичного виховання 2021

Фізичне навантаження – одна з основних складових життя сучасної свідомої людини, вона навчає самоорганізації і дисципліні, сприяє профілактиці захворювань та покращенню психофізичного здоров'я. Однак, до цього фізичне виховання (ФВ) в університеті мало певні обмеження, було не достатньо ефективним, а фізичні навантаження двічі на тиждень підходили не всім. Тому найперше, що було вирішено змінити – це саму концепцію фізичного виховання і його репутацію серед студентів.

У тісній співпраці факультету біомедичної інженерії та центру фізичного виховання та спорту вирішено розбити курс на три етапи:
   •  1 етап – обов'язковий для всіх теоретичний курс «Основи здорового способу життя» для 1-го курсу бакалаврату; а також відвідування секцій за власним бажанням у позанавчальний час (як факультатив, нікуди не враховується і ні на що не впливає, виключно для вашого здоров'я)
   •  2 етап – на 2-му курсі бакалаврату можна обрати фізичне виховання як одну з переліку вибіркових дисциплін. У випадку вибору фізичного виховання як вибіркової дисципліни – на вибір дається 13 видів спорту, які викладає кафедра технологій оздоровлення та спорту ФБМІ (детальніше у статті).
   •  3 етап – набуття спортивної кваліфікації на заняттях секційно-клубної форми; навчально-тренувальний процес відповідно до рівня фізичної підготовленості та спортивної кваліфікації. Тобто вільне відвідування секцій та клубів у позанавчальний час за попередньої реєстрації.

Детально про всі зміни, перелік секцій та клубів можна прочитати у статті (https://telegra.ph/physical-education-2021-08-03).

Наразі здійснюється формування штату тренерів, форми для реєстрації у секції та клуби будуть відкриті для усіх бажаючих після 20 серпня.