Документи для зарахування

Три варіанти подання оригіналів документів до КПІ ім. Ігоря Сікорського для вступників!

Варіант 1 – Подання документів за допомогою кваліфікованого електронного підпису

Ви можете скористатись варіантом подання документів, скріплених кваліфікованим електронним підписом.

• Підготуйте сканкопії необхідних оригіналів документів за переліком, а також сканкопію заяви, роздруковану з електронного кабінету за інструкцією або надіслану вам на електронну пошту відбірковою комісією факультету/інституту.
  • Отримайте файловий або хмарний ключ Приватбанку або кваліфікований електронний підпис у додатку Дія (Дія.Підпис) або кваліфікований електронний підпис будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів.
  • Зайдіть на портал Дія та за допомогою інструкції підпишіть кожен документ кваліфікованим електронним підписом. В разі використання Дія.Підпис документи можна підписати на порталі МінЦифри.
  • Підписані документи надішліть на електронну адресу pkkpiua.doc@gmail.com з вказанням у темі абревіатури факультету/інституту, освітнього рівня (бакалавр, магістр) та прізвища, ім’я та по батькові повністю.

Абревіатури факультетів/інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Варіант 2 – Подання оригіналів документів «Укрпоштою»

Варіант 3 – Подання оригіналів особисто до відбіркових комісій факультетів/інститутів

Перелік документів для вступу у КПІ ім. Ігоря Сікорського, строки прийому, розклад роботи приймальної комісії та іншу інформацію можна знайти на сайті  приймальної комісії

Хіміко-технологічний факультет КПІ ім. Ігоря Сікорського знаходиться за адресою:
03056, м.Київ, проспект Перемоги, 37, корпус № 4 (хімічний корпус) та корпус № 21.

Відбіркова комісія ХТФ знаходиться в корпусі № 4 (велика хімічна аудиторія)
Телефон для довідок +38 063 659 51 78 , e-mail: kpi.xtf.2021@ukr.net