Вступ 2022

Загальна інформація про вступ

Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році

Правила прийому для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2022 році зі змінами продиктованими ситуацією в країні та оновленими нормативними документами.

Про затвердження Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році та підготовку до 2022/23 навчального року

Кафедра технології електрохімічних виробництв хіміко-технологічного факультету  готує бакалаврів, магістрів та докторів філософії за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія  за наступними освітніми програмами:

Основні новації:
 зміна строків вступної кампанії (детально можна ознайомитись за посилання, меню дозволяє переходити між розділами календарів, обравши вступ на перший курс на основі повної загальної середньої освіти, вступ на основі дипломів молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра та вступ до магістратури);
– запровадження національного мультипредметного тесту замість зовнішнього незалежного оцінювання;
– використання наскрізних коефіцієнтів під час обрахунку конкурсного бала (по всій Україні в усіх закладах освіти коефіцієнти для вступу за державним замовленням спільні);
– обов’язкове подання всіма вступниками мотиваційних листів;
– скасування єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу до магістратури;
– впровадження пріоритетності заяв для вступників на основі дипломів молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра та надання їм рекомендації за державним замовленням на рівні України, а не в кожному закладі окремо.
Зовсім скоро ми підготуємо для вас інфографіки-роз’яснення, які будуть вашим орієнтиром під час вступної кампанії цього року саме до КПІ ім. Ігоря Сікорського! Чекаємо на вас у лавах наших студентів!

Бакалаврська програма:

Магістерська програма:

Освітньо-наукова програма доктора філософії:

Прийом заяв на очну та заочну форми навчання за ОР "бакалавр", "магістр" та "доктор філософії" проводиться влітку у електронному вигляді, окрім випадків, встановлених правилами прийому.

Ознайомитись з умовами навчання, побутовими питаннями (проживання у гуртожитку, медичне обслуговування, дозвілля тощо), міжнародними програмами, місцями практики та майбутньої роботи можна на сторінках Про ХТФНавчанняНаукаСтудентське життя та Партнерство.

Перелік документів для вступу у КПІ ім. Ігоря Сікорського, строки прийому, розклад роботи приймальної комісії та іншу інформацію можна знайти на сайті  приймальної комісії.

 КАТАЛОГ ВСТУПНИКА - 2022

Відповідальний секретар приймальної комісії Ущаповський Дмитро Юрійович.
Телефон гарячої лінії:   063-659-51-78;
електронна пошта приймальної комісії ХТФ:   kpi.xtf.2021@ukr.net

Відбіркова комісія хіміко-технологічного факультету знаходиться за адресою: 03056, м.Київ, проспект Перемоги, 37, корпус № 4 (хімічний корпус), велика хімічна аудиторія.

Приймальна комісія КПІ  https://pk.kpi.ua/
Електронний кабінет - https://vstup.edbo.gov.ua/