V Студентський сателітний регіональнмий симпозіум Міжнародного Електрохімічного Товариства (ISE) «Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії» буде проходити в Києві 21 жовтня 2020 року. Його мета полягає у сприянні налагодження і укріплення наукових контактів та дискусій між вченими та студентами, які представляють різні області цієї багатогранної науки.

Чотири роки тому було започатковано чудову традицію – у рамках святкування Дня науки в Україні в травні 2016 року у форматі співпраці з Міжнародним Електрохімічним Товариством був проведений перший ISE студентський сателітний регіональний симпозіум «Перспективні матеріали та процеси в технічній електрохімії». Традиція була продовжена в травні 2017 року, квітні 2018 року, травні 2019 року.  Це дозволило учасникам краще ознайомитися з сучасними задачами і досягненнями в цій області, познайомитися особисто з видатними електрохіміками України та зарубіжжя, представити свої доповіді і опублікувати статті в колективних монографіях 2016, 2017, 2018 і 2019 рр.

Вагомою особливостю III-го та ІV-го Симпозіумів є те, що частина доповідей
матеріалознавчого характеру публікується у спеціальних випусках журналу
“Materials Today. Proceedings”. Матеріали доповідей суто наукового і
технологічного характеру входять у щорічні колективні монографії.

Планується опублікувати кращі матеріалознавчі доповіді V-го ISE симпозіуму  у вигляді статей в журналі «Materials Today. Proceedings», який індексується в базах даних Scopus, Web of Science, та видати колективну монографію – 2020 з технологічними та суто науковими статтями.