30 вересня день народження засновника школи «Електрохімічної кінетики» Льва Івановича Антропова.

Л.І.Антропов засновник наукової школи "Електрохімічна кінетика"
Л.І. Антропов

Учні Л.І.Антропова - розвивають традиції й започатковують нові наукові напрямки кафедри технології електрохімічних виробництв, виховують своїх учнів та послідовників.
Широке коло інтересів, глибокі знання фундаментальної електрохімії, оригінальні наукові ідеї Л.І. Антропова стали основою для формування низки наукових напрямків на кафедрі технології електрохімічних виробництв. З ім’ям Л.І. Антропова пов’язаний розквіт наукової діяльності кафедри в галузі корозії та захисту металів, ролі заряду поверхні металу в електродних процесах, електрохімічного осадження металів та сплавів, електрохімічної енергетики. Школа Л.І.Антропова отримала світове визнання. Два найвидатніших електрохіміки Бокрис і Конвей в огляді, присвяченому прогресу електрохімії, включили Київську електрохімічну школу у число найбільш авторитетних електрохімічних шкіл світу.
На ювілейний день народження був намальованний портрет Л.І.Антропова стилізованний за допомогою основних електрохімічних залежносей та символів.