Навчальна робота зі студентами

Викладачі та студенти дистанційно спілкуються за допомогою наступних веб-ресурсів:

ZOOM - Відеоконференцзв’язок з обміном повідомленнями і передачею контенту в режимі реального часу;

Viber (вайбер, вібер, вібра) — мобільний додаток, що дозволяє дзвонити і відправляти текстові повідомлення іншим користувачам,

Платформа дистанційного навчання «Сікорський» (Платформа «Сікорський) - це відкрите віртуальне

Платформа дистанційного навчання Сікорський
Платформа «Сікорський

навчальне середовище КПІ ім. Ігоря Сікорського, яке надає адміністраторам, викладачам та студентам широкі можливості щодо застосування сучасних технологій дистанційного навчання, розроблення веб-ресурсів навчальних дисциплін, організації інтерактивної взаємодії між викладачами та студентами, а також управління дистанційним навчальним процесом.

e-mail - через персональні поштові скриньки.