Освіта та стажування студентів в іноземних вищих

Отримання освіти та стажування студентів в іноземних вищих:

• Студенти Чигиринець Е., Цимбалюк А.С. – отримали грант на навчання за програмою подвійного диплому в Інститут ядерної фізики Національної лабораторії м. Лен’яро Університету м. Падуя (факультет фізики і астрономії) Італія. Термін стажування 01.01.2017 - 31.03.2018.
  • Студент Кохановський Я.  отримав грант на наукове стажування в Лейденський університет (факультет науки) Нідерланди. Термін стажування 01.09.2016 - 31.05.2017. Тема:  «Визначення (111) площини у центрі викривленого монокристалу паладію з асиметрії LED зображень».
  • Студент Федюк  А. – отримав грант на наукове стажування в Лейденський університет (факультет науки) Нідерланди. Термін стажування 01.09.2016 - 31.05.2017. Тема: «Дослідження вигнутого кристалу зі сплаву Ni-Al за допомогою дифракції повільних електронів».
  • Студентка Березовська А.– навчається  за програмою подвійного диплому  в Університет м. Ле Ман (Франція). Термін стажування 01.09.2016 - 31.05.2017.
  • Здобувач PhD Кольцов І.В. навчається за програмою подвійного диплому в Університеті м. Шандунь (Китай) 2019 р.
  • Рибакова Н., Ломако Є., Жихар Ю. –  стажування та переддипломна практика  2006 р. у Віденському Технічному університеті (Австрія), де  виконували свої дипломні проєкти, а  в теперішній час працюють науковими співробітниками.
  • Студентка Савченко Ю. – проходила стажування за мовним грантом в Австрії, а зараз аспірантка в Технічному Університеті США.
  • Рупп В., Чірков Д., Атрощенко К. -  Університет м.Падуя (Італія) - навчання в аспірантурі.
  • Магістр Романиця І. – закінчив університет в Ле Ман (Франція).