КОРПОРАЦІЯ «АРТЕРІУМ» ЗАПРОШУЄ ВИПУСКНИКІВ

Зображення видалено. У КПІ ім. Ігоря Сікорського  новий партнер! Нещодавно було підписано договір про співпрацю з Корпорацією «Артеріум» (http://www.arterium.ua/).

Зображення видалено. Корпорація «Артеріум» — українська фармацевтична компанія, створена у 2005 році. Корпорація об'єднує підприємства «Київмедпрепарат» і «Галичфарм».

Зображення видалено. Щорічно співробітники Корпорації «Артеріум» проходять оцінювання результатів діяльності та отримують індивідуальний план розвитку та навчання. У компанії діє Корпоративний університет для підвищення професійного рівня співробітників. Корпоративні тренери регулярно проводять навчальні заходи для тих, хто прагне розвиватися і професійно зростати. Компанія надає можливості будувати кар’єру. В Артеріум розуміють, що найважливіший та найцінніший ресурс – це люди, тому підтримують і розвивають таланти співробітників.

Зображення видалено. Залучення персоналу в R&D, виробничий і комерційний департаменти – важливий напрямок у сфері підбору персоналу. В компанії цінують професіоналів і в інших галузях: фінансів, інформаційних технологій і управління персоналом.

Зображення видалено. Корпорація «Артеріум» запрошують випускників

Хіміко-технологічний факультет, КПІ ім. Ігоря Сікорського