Запрошуємо вас долучитися до відкритого діалогу «ДоброЧесність: цінності в щоденних вчинках»

18 травня відбудеться перше відкрите обговорення в студентському просторі про академічну доброчесність у щоденному університетському житті. Захід проводиться спільно ДНВР (https://t.me/dnvr_31), Бібліотекою (https://t.me/kpi_library), Студрадою (https://t.me/sr_kpi), Профкомом (https://t.me/pskpi) та НТСА (https://t.me/ssakpi) КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 Академічна  доброчесність – один з основних ціннісних орієнтирів, на який спрямована увага всього освітнього простору. Списування та необ'єктивне оцінювання – серйозні актуальні проблеми, які викликають безліч суперечок та неузгоджень, як серед студентів, так і серед викладачів. Саме тому ми хочемо ґрунтовно обговорити ці питання та спільними зусиллями знайти шляхи їх вирішення.

 Мета нашого заходу:
   •  обговорення впровадження принципів академічної доброчесності серед студентів;
   •  відкрита і чесна дискусія зі студентством з приводу списування та необ'єктивного оцінювання;
   •  пошук шляхів подолання викликів ЗВО щодо формування та дотримання принципів академічної доброчесності в освітньому середовищі.

 Реєстрація за посиланням (https://forms.gle/jmhtB26jbbYYoBCq7). Після реєстрації ви отримаєте електронний лист із підтвердженням, що містить інформацію про приєднання до зустрічі.

 Коли: 18.05.21 о 15:00.
 Де: онлайн (zoom).