Студенти першого курсу бакалаврату!

До 22 червня 2021  р. ви маєте заповнити заяву для врахування ваших побажань щодо розподілу(закріплення) на конкурсній основі за освітніми програмами.

Заповнені заяви  необхідно передати до деканату ХТФ, для чого їх необхідно відсканувати у високій якості (зробити якісне кольорове фото) та надіслати кольорову сканкопію на електронну адресу o.kosogin@kpi.ua – така заява після роздрукування буде зареєстрована у вхідній кореспонденції.

Після цього заповнені заяви необхідно надіслати на поштову адресу:
КПІ ім.Ігоря Сікорського, ХТФ, 4 корп., Деканат денної форми; просп.Перемоги, 37, м.Київ-56, Україна, 03056

Деталі – у статті

Скачати бланк заяви

Розподіл та закріплення за освітніми програмами
Відповідно до наказу №НОН/114/2021 від 14.05.2021р. студенти 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання 2020 року вступу повинні заповнити заяву для врахування їх побажань щодо розподілу (закріплення) на конкурсній основі за освітніми програмами в межах спеціальності.
Вони можуть обрати опцію:
·     Залишитись в своїй групі;
·     Змінити групу відповідно до пріоритетного списку.
Студенти, які обрали "змінити групу", вивільняють "вакантні" місця в своїй групі та формують загальний рейтинговий список відповідно до середнього балу за перший рік навчання.
Термін подачі заяв до деканату ХТФ – до 22 червня 2021р.
Розподіл за групами студентів з рейтингового списку буде проводитись 26-27 серпня 2021р. Пріоритетним правом на місця державного замовлення користуються студенти, які не змінюють поточну групу та освітню програму. Зверніть увагу: якщо студент обрав опцію "змінити групу", то це не означає, що за ним зберігається місце в своїй "рідній" групі – розподіл буде відбуватись ВИКЛЮЧНО за рейтинговим списком!

Максимальна кількість бюджетних місць в кожній групі береться станом на 01.06.2021р. і не буде змінюватись в бік збільшення:

ОП Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів
Кафедра Технології електрохімічних виробництв
Групи ХЕ-01, ХЕ-02