НАГАДУЄМО! Щодо оформлення обхідного випускникам бакалаврату КПІ ім. Ігоря Сікорського

- Обхідний (оновлений зразок з інструкціями ) наразі максимально спрощений. З обов'язкових пунктів для всіх випускників лише кафедра (куди ви маєте надати оригінали ваших атестаційних робіт з особистим підписом і отримуєте візу кафедри на обхідному про це).

-  Якщо ви вступаєте до магістратури і ваші кафедри / деканати самі передають документи в Приймальну комісію, то заповнювати обхідний взагалі не потрібно!

- Якщо ви самостійно подаєте документи до магістратури, то оформлюєте обхідний (зразок з роз'ясненнями ), роздрукуйте собі) відповідно до інструкції , забираєте всі документи, які потрібні при вступі і несете їх в Приймальну комісію.

Якщо з вас вимагають обхідний іншого зразка – негайно пишіть нам