Бакалаврські проєкти 2023

кафедри технології електрохімічних виробництв
у 2023 році груп ХЕ-91 та ХЕ-92

Спеціальність 161- Хімічні технології та інженерія
за освітньо-професійною програмою – Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів
Кваліфікація – бакалавр з хімічних технологій та інженерії

ГРАФІК захистів кваліфікаційних робіт бакалаврів

20.06.2023 о 10-00 - 138-4 ауд.
• 21.06.2023 о 10-00 - 138-4 ауд.
• 23.06.2023 о 10-00 - 138-4 ауд.

Група ХЕ-91

Прізвище, ім’я,
 по батькові студента
Теми дипломних проєктів (робіт)     Посада, вчений ступінь і звання, прізвище й ініціали наукового керівника
1 Армашевська Анна Сергіївна Гальванічні покриття у приладобудуванні. Розробка технології гальванічного цинкування складнопрофільованих корпусних деталей.
Galvanic coatings in instrument construction. Development of zinc plating technology of complex base parts.
проф., д.т.н., проф.Герасименко Ю.С.
2 Бойко Ірина Вікторівна Гальванічні покриття у машинобудуванні. Розробка технології захисного цинкування сталевих деталей простої конфігурації.
Galvanic coatings in mechanical engineering. Development of the technology of protective zinc plating of steel parts of a simple configuration.
доц., к.т.н., доц. Мотронюк Т.І.
3 Дятлик Денис Геннадійович      Гальванічні покриття в машинобудуванні. Тверде анодування алюмінієвих корпусних деталей.
Galvanic coatings in mechanical engineering. Hard anodizing of aluminum base parts.
ст.викл., к.т.н. Білоусова Н.А.
4 Єфіміщ Ірина Леонидівна    Гальванічні покриття у приладобудуванні.   Розробка технології попереднього гальванічного міднення друкованих плат.
Galvanic coatings in instrument construction. Development of the technology of preliminary copper plating of printed circuit boards.
ст.викл., к.т.н. Ущаповський Д.Ю.
5 Лісовська Ольга Ярославівна        Гальванічні покриття у радіоелектронній промисловости. Розробка технології нанесення гальванічного олов'яного металорезисту у виробництві плат друкованого монтажу.
Galvanic coatings in the radio-electronic industry. Development of the technology of tin metal resist in the production of printed circuit boards.
с.н.с., к.т.н. Кушмирук А.І.
6 Пригалінська Вікторія Миколаївна     Гальванічні покриття у приладобудуванні. Розробка технології гальванічного захисно-декоративного нікелювання сталевих деталей.
Galvanic coatings in instrument construction. Development of the technology of protective and decorative nickel plating of steel parts.
7 Савостіков Георгій Романович

Гальванічні покриття у машинобудуванні. Розробка технології гальванічного цинкування дрібних сталевих деталей.
Galvanic coatings in mechanical engineering. Development of zinc plating technology of small steel parts.

Тхоржевський Дмитро Павлович

Гальванічні покриття у приладобудуванні. Розробка технології захисно-декоративного хромування сталевих деталей.
Galvanic coatings in instrument construction. Development of the technology of protective and decorative chrome plating of steel parts.
9 Фортунатов Тимур Дмитрович

Гальванічні покриття в машинобудуванні. Розробка технології гальванічного цинкування корпусних деталей в машинобудуванні.
Galvanic coatings in mechanical engineering. Development of the technology of zinc plating of base parts in mechanical engineering.

Група ХЕ-92

Прізвище, ім’я,
 по батькові студента
Теми дипломних проєктів (робіт) Посада, вчений ступінь і звання, прізвище й ініціали наукового керівника
1 Боровицький Дмитро Юрійович

Гальванічні покриття в машинобудуванні. Розробка технології гальванічного міднення сталевих кріпильних деталей.
Galvanic coatings in mechanical engineering. Development of the technology of copper plating of steel fasteners.
доц., к.т.н., доц. Букет О.І.
2 Горенко Аліна Анатоліївна

Гальванічні покриття в електротехнічній промисловості. Розробка технології нанесення покриття зі сплаву олово-кадмій на мідні деталі.
Galvanic coatings in the electrical industry. Development of the technology of tin-cadmium alloy plating on copper parts.
ст.викл., к.т.н. Ущаповський Д.Ю.
3 Калюжний Андрій Сергійович        Гальванічні покриття в машинобудуванні. Розробка технології гальванічного  зносостійкого хромування сталевих деталей.
Galvanic coatings in mechanical engineering. Development of the technology of galvanic wear-resistant chrome plating of steel parts.
ст.викл., к.т.н. Білоусова Н.А.
4 Колосенко Катерина Євгенівна       Гальванічні покриття у приладобудуванні. Розробка технології анодування алюмінієвих деталей з подальшим фарбуванням.
Galvanic coatings in instrument construction. Development of the technology of anodizing aluminum parts with subsequent painting.
 в.о.зав.каф., к.т.н., доц. Косогін О.В.
5 Лук’яненко Віктор Владиславович         Гальванічні покриття у авіабудуванні. Розробка технології гальванічного міднення сталевих деталей.
Galvanic coatings in aircraft construction. Development of the technology of copper plating of steel parts.
доц., к.т.н., доц. Мотронюк Т.І.
6 Степчук Олександра Андріївна    Гальванічні покриття у авіабудуванні. Розробка технології кадмування сталевих кріпильних деталей.
Galvanic coatings in aircraft construction. Development of the technology of cadmium plating of steel fasteners.
доц., к.т.н., доц. Мотронюк Т.І.
7 Толстопятов Арсеній Олександрович     Гальванічні покриття у електротехнічній промисловості. Розробка технології електроосадження покриття олово-вісмут на сталеві деталі.
Galvanic coatings in the electrical industry. Development of technology of tin-bismuth alloy plating on steel parts.
доц., к.х.н., доц. Бик М.В.
8 Чуйко Анна Олексіївна      Гальванічні покриття у машинобудуванні. Розробка технології гальванічного захисно-декоративного цинкування сталевих кріпильних деталей.
Galvanic coatings in mechanical engineering. Development of the technology of protective and decorative zinc plating of steel fasteners.