ІІ етап Відкритої всеукраїнської студентської олімпіади з «Технічної електрохімії» 2017 року

Перелік заходів Олімпіади з «Технічної електрохімії»

16 травня
- реєстрація учасників олімпіади  (КПІ ім. Ігоря Сікорського, просп. Перемоги, 37, корп. 4, фойє та ауд. 136-4), поселення іногородніх учасників олімпіади в  гуртожитках університету;
- урочисте відкриття олімпіади  (Велика хімічна аудиторія, корп. № 4);
- культурна програма (екскурсія в музей КПІ ім. Ігоря Сікорського);

17 травня
- виконання конкурсних завдань (ауд.136, корп. 4);
- обідня перерва;
- перевірка робіт журі;

- культурна програма (пішохідна екскурсія «Таємничий Поділ»).

18 травня
- відвідування
Міжнародної конференції молодих вчених, аспірантів і студентів «2-й Регіональний Сателітний Студентський Симпозіум Міжнародного Електрохімічного Товариства (МЕТ) з Електрохімії – Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії», що проходили на базі Київського національного університету технологій та дизайну;
- оголошення попередніх результатів. Робота апеляційної комісії (за необхідності);
- оголошення результатів олімпіади; підведення підсумків, нагородження переможців, загальне фото учасників  (Велика хімічна аудиторія, корп. №4).

Нагородження учасників ОЛІМПІАДИ з «Технічної електрохімії» - 2017

За високий рівень виконаних робіт нагородити дипломами відповідного ступеня студентів, що посіли перші місця в загальному рейтингу:

Дипломом І ступеня – Калініна Івана Романовича (БГТУ);
Дипломом ІІ ступеня – Криницького Артема Валерійовича (КНУТД);
Дипломом ІІІ ступеня – Фіногенова Олексія Михайловича (НТУ «ХПІ»);
Дипломом ІІІ ступеня – Мигаса Сергія Володимировича (КПІ ім. Ігоря Сікорського).

За високий рівень командної роботи:

Дипломом І ступеня – команду Національного технічного університету Україну «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
Дипломом ІІ ступеня – команду Київського національного університету технологій та дизайну;
Дипломом ІІІ ступеня – команду Українського державного хіміко-технологічного університету;
Дипломом ІІІ ступеня – команду Білоруського державного технологічного університету;

За високий рівень виконання роботи в окремій секції Олімпіади нагородити дипломами:
в секції «Теоретична електрохімія» –
Криницького Артема Валерійович (КНУТД);
в секції «Гальваніка» –
Лісовського Івана Валерійовича (КНУТД) та Мигаса Сергія Володимировича (КПІ ім. Ігоря Сікорського);
в секції «Хімічні джерела струму» –
Черниша Дениса Михайловича (КПІ ім. Ігоря Сікорського);
в секції «Корозія» –
Калініна Івана Романовича (БГТУ).

та грамотами за оригінальні олімпіадні роботи:

в секції «Теоретична електрохімія» – Підбуртного Михайла Олександровича (КПІ ім. Ігоря Сікорського);

в секції «Хімічні джерела струму» – Вайло Євгенію Володимирівну (УДХТУ).

За старанність та намагання досягти успіху нагородити Грамотою «За волю до перемоги» Новицьку Наталію Леонідівну (Хмельницький національний університет)

Усім учасникам Олімпіади вручити Грамоти «За участь»:

1. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

• Просєкіній Поліні Юріївні;

• Лісовському Івану Валерійовичу;
  • Кравець Юлії Анатоліївні;
  • Купрієнку Петру Федоровичу;

6. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

• Колосовському Ярославу Вікторовичу;
  • Підбуртному Михайлу Олександровичу;
  • Чернишу Денису Михайловичу;
  • Мигасу Сергію Володимировичу.

За високий рівень підготовки студентських команд до участі в Олімпіаді оголосити Подяку трудовим колективам університетів, команди яких взяли участь в ІІ етапі Відкритої Всеукраїнської Олімпіади з «Технічної електрохімії» та вручити Грамоти:

від Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

• Лещенку Сергію Анатолійовичу, декану факультету технології неорганічних речовин, к.т.н., доц.;
  • Тульському Геннадію Георгійовичу, завідувачу кафедри технічної електрохімії, д.т.н., проф.

від Українського державного хіміко-технологічного університету

• Нефедову Володимиру Георгійовичу, завідувачу кафедри електрохімічних та природоохоронних технологій, д.т.н., проф.
  • Поліщук Юлії Валеріївні, доценту кафедри електрохімічних та природоохоронних технологій, к.т.н., доц.

від Хмельницького національного університету

• Заверач Євгенії Марківні, доценту кафедри хімічної технології факультету технологій та дизайну, к.т.н., доц.

від Білоруського державного технологічного університету

• Черніку Олександру Олександровичу, завідувачу кафедри Хімії, Технології Електрохімічних виробництв та Матеріалів електронної техніки, к.т.н., доц.

від Київського національного університету технологій та дизайну

• Барсукову Вячеславу Зіновійовичу, завідувачу кафедри електрохімічної енергетики та хімії, д.х.н., проф.

від Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

• Лінючевій Ользі Володимирівні, завідувачу кафедри технології електрохімічних виробництв, д.т.н., проф.