Умови МОН України щодо до фінансування за рахунок коштів загального фонду державного бюджету - затверджуються  тільки науково-технічні (експериментальні) розробки молодих вчених, які отримають за результатами експертизи найвищі оцінки та визнані роботами високого наукового рівня.

Для того щоб прийняти участь у конкурсному відборі 2020 року керівнику наукового проєкту необхідно зареєструватися в системі ( https://kis.rit.org.ua/ ) , якщо він не був зареєстрований раніше. Для цього потрібно натиснути у правому верхньому куті посилання «Вхід». На сторінці, що буде відображена, необхідно перейти на вкладку «Реєстрація». Далі заповніть всі обов'язкові поля, поставте галочку про згоду на обробку персональних даних і натисніть кнопку «Реєстрація». На вказану Вами електронну адресу прийде лист з підтвердженням реєстрації та з подальшими інструкціями.

Після успішної реєстрації в системі Вам необхідно звернутися до організаційно-аналітичного відділу НДЧ  (за тел.204-92-00 або o.savitch@kpi.ua ) для активації Вашого облікового запису саме як керівника проєкту.

( У попередні роки фінансування отримували роботи, які отримували  вище 78 балів.)

Для координації спільних дій унівситету щодо посилення позицій проєктів КПІ в конкурсі (організаційно-аналітичного відділу НДЧ) ПРОСИМО  до 2.09.2020 р. надіслати  попередню інформаціію до НДЧ (назва проєкту, керівник).

Наказ університету № 2/82 від 25 серпня 2020 р. про проведення конкурсного відбору проектів молодих вчених.