ПРАКТИКА 2021

Переддипломна практика студентів-бакалаврів відбулась за планом 100 % студентів кафедри були забезпечені місцями практики на підприємствах. (на слово підприємствах дати гіперпосилання на – файл Бакалаври 2021)
Переддипломна практика магістрів професійного спрямування відбулась за планом, 100 % студентів кафедри були забезпечені місцями практики та розподілені на практику за місцем працевлаштування. (на слово працевлаштування дати гіперпосилання на – файл Бакалаври 2021).
Магістри наукового спрямування проходили практику на кафедрі, у зв’язку із виконанням магістерських науково-дослідних робіт в рамках д/б тем кафедри ТЕХВ. 

Розподіл студентів четвертого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, група ХЕ-71 для проходження переддипломної практики з 12.04.2021 по 16.05.2021 за державним замовленням

Розподіл студентів другого курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти, група ХЕ-01мп для проходження переддипломної практики з 01.09.2021 по 26.10.2021 за державним замовленням

 

Цього року основними базами практики бакалаврів-електрохіміків є стратегічні підприємства м.Києва, що входять до державного концерну Укроборонпром:

ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова  https://merydian.kiev.ua/ ;

ДАХК "Артем"  https://www.artem.ua/index.php/uk/ ;

ДП "Гальванотехніка" ПАТ "Київський завод "РАДАР"  http://www.radar.net.ua/ru/structure/7.html.

Не дивлячись на локдаун та дистанційний початок практики майже третина від загальної кількості стдентів-бакалаврів 4 курсу була заздалегідь працевлаштована за місцями практики.

Працевлаштовані студенти отримують схвальні відгуки від роботодавців!