УВАГА! Студенти 4 курсу бакалаврату 15 травня 2021р. закінчується термін проходження переддипломної практики

У студентів 4 курсу бакалаврату 15 травня 2021 р. закінчується термін проходження переддипломної практики. Відповідно до «Положення про поточний, календарний та семестровий контроль…» захист звітів з проходження практики проводиться комісією, призначеної завідувачем кафедри, протягом 10 днів після завершення практики.

З метою формування електронних залікових відомостей прошу до 12.05.2021р. надати до деканату (на адресу o.kosogin@kpi.ua) дату та час проведення контрольного заходу із захисту звітів, на яку буде створена відомість в системі «Електронний Кампус». Відомість створюється на відповідального по кафедрі за практику; відомість відкривається за день до проведення заходу та автоматично блокується на наступний день о 23.59.

З повагою,
заст.декана з навчально-виховної роботи