Національним фондом досліджень України оголошено конкур с наукових проєктів «Наука для безпеки і сталого розвитку України»

Інформуємо про оголошення Національним фондом досліджень України конкурсу наукових проєктів «Наука для безпеки і сталого розвитку України».

Заявки для участі в конкурсі приймаються до 12.08.2021.

Просимо забезпечити якомога більш широку участь науковців ваших підрозділів у цьому конкурсі;

Запрошуємо взяти участь у роботі вебінару з роз'яснення питань оформлення проєктної заявки та фінансової документації, що подається до участі у конкурсі «Наука для безпеки і сталого розвитку України», який відбудеться 14.07.2021 року о 10.00 з трансляцією на FB-сторінці Фонду.

Просимо в строк до 15.07.2021 проінформувати НДЧ щодо планів участі науковців ваших підрозділів у конкурсі «Наука для безпеки і сталого розвитку України», надіславши на електронну пошту i.vladymyrskyi@gmail.com та ndch@kpi.ua таку інформацію: ПІБ керівника проєкту, його контактний телефон і електронну пошту, а також попередню назву проєкту.

Потенційні керівники проєктів будуть запрошені до телеграм-каналу, в якому буде здійснюватися оперативне консультування з боку НДЧ та ДЕФ щодо участі в конкурсі.