21 жовтня 2020 року відбудеться V Студентський сателітний регіональний симпозіум Міжнародного Електрохімічного Товариства (ISE) «Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії»

V Студентського сателітного регіонального симпозіуму Міжнародного Електрохімічного Товариства (ISE) «Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії», який буде проходити в Києві 21 жовтня 2020 року. Його мета полягає у сприянні налагодження і укріплення наукових контактів та дискусій між вченими та студентами, які представляють різні області цієї багатогранної науки.

Зростаюча творча активність молодих українських електрохіміків стимулювала підготовку V ISE студентського сателітного регіонального симпозіуму з технічної  електрохімії, на якому розглядатимуться деякі сучасні проблеми та перспективні шляхи їх вирішення за наступними ключовими напрямками прикладної електрохімії:

  • електрохімічні джерела струму (секція 1),
  • гальванотехніка (секція 2),
  • захист металів від корозії (секція 3),
  • електрохімічні сенсори (секція 4),
  • сучасні електрохімічні та споріднені технології (секція 5).

Кращі матеріалознавчі доповіді V-го ISE симпозіуму  у вигляді статей в журналі «Materials Today. Proceedings», який індексується в базах даних Scopus, Web of Science, та видати колективну монографію – 2020 з технологічними та суто науковими статтями.